Narządy wewnętrzne człowieka - zestaw z figurkami

narzady_plus.jpg
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 100,00 zł 100.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Komplet składa się z zestawu kart edukacyjnych oraz zestawu figurek, które prezentują osiem narządów wewnętrznych człowieka: jelito cienkie, jelito grube, mózg, nerki, płuca, serce, wątrobę, żołądek oraz ich położenie w organizmie.

Karty przedstawiają poszczególne grafiki narządów na białym tle, tak aby maksymalnie wspierać skupienie uwagi u dzieci. Zestaw zawiera kartę kontrolną umożliwiającą kategoryzację, plakat edukacyjny obrazujący umiejscowienie poszczególnych narządów oraz mini memory przygotowane do pracy z plakatem. Karty są trójdzielne, co oznacza że w zestawie znajdują się karty z ilustracjami bez podpisu, takie same karty już opatrzone podpisami oraz podpisy. Taka konfiguracja pozwala na różnorakie wykorzystanie kart.

Figurki pomagają dzieciom jeszcze lepiej poznać wygląd poszczególnych narządów wewnętrznych człowieka. Dzieci mogą utrwalać wiedzę o ludzkim organizmie dopasowując figurki do odpowiednich kart i plakatu edukacyjnego, a w trudniejszej wersji do samych podpisów. Komplet karty plus figurki daje szerokie możliwości do pracy i zabawy z dzieckiem.

Komplet kart i figurek służy do rozszerzania słownictwa metodą Marii Montessori, wspiera naukę nazewnictwa i identyfikacji narządów wewnętrznych człowieka, a jednocześnie pomaga wykorzystać fazę intensywnego rozwoju mowy charakterystyczną dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Zestaw kart zawiera 18 podstawowych kart (14x14cm), 9 podpisów (2,5x14cm), 16 okrągłych kart (ø4cm) oraz dwustronny plakat edukacyjny (A3). Karty zapakowane są w kartonowe pudełeczko. Wydanie I.

Zestaw figurek zawiera 8 figurek (4-7,5cm) zapakowanych w dedykowany woreczek z surowej bawełny. Figurki nie nadają się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat z uwagi na małe elementy. Producent figurek: Safari Ltd.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl